IPB65R145CFD7AATMA1
MFR.Part #
IPB65R145CFD7AATMA1
JLCPCB Part #
C3279180
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 1.694nF 145mΩ@10V 17A 25pF 36nC@10V 4.5V 617pF 650V 98W N-Channel TO-263-3 MOSFETs ROHS