IPB80N04S2H4ATMA2
MFR.Part #
IPB80N04S2H4ATMA2
JLCPCB Part #
C3277055
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 148nC@10V 3.7mΩ@10V 300W 4.4nF 40V 480pF 4V 80A N-Channel TO-263-3 MOSFETs ROHS