IPB065N10N3GATMA1
MFR.Part #
IPB065N10N3GATMA1
JLCPCB Part #
C3279161
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100V 150W 3.5V@90uA 4.91nF@50V 6.5mΩ@80A,10V 64nC@10V 80A TO-263-3 MOSFETs ROHS