IDWD140E120D7XKSA1
MFR.Part #
IDWD140E120D7XKSA1
JLCPCB Part #
C22443486
Package
TO-247-2
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1.2kV 140A 20uA 225ns 3V@140A 462A 561W TO-247-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS