IPD85P04P407ATMA2
MFR.Part #
IPD85P04P407ATMA2
JLCPCB Part #
C3279110
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 2.28nF 40V 4V 6.085nF 7.3mΩ@10V 85A 88W 89nC@10V 91pF P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS