IPD70P04P4L08ATMA1
MFR.Part #
IPD70P04P4L08ATMA1
JLCPCB Part #
C3279101
Package
TO-252-3-313
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 P-Channel 2.2V@120uA 40V 5.43nF@25V 7.8mΩ@70A,10V 70A 75W 92nC@10V TO-252-3-313 MOSFETs ROHS