IPD90N04S3H4ATMA1
MFR.Part #
IPD90N04S3H4ATMA1
JLCPCB Part #
C3279069
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 115W 3.9nF@25V 4.3mΩ@90A,10V 40V 4V@65uA 60nC@10V 90A TO-252 MOSFETs ROHS