IPD80P03P4L07ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD80P03P4L07ATMA1
JLCPCB Part #
C3279060
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.6nF 2V 30V 5.7nF 6.8mΩ@10V 80A 80nC@10V 88W 96pF P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS