IPWS65R075CFD7AXKSA1
MFR.Part #
IPWS65R075CFD7AXKSA1
JLCPCB Part #
C3278945
Package
TO-247-3-41
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 1.153nF 171W 3.288nF 32A 4.5V 650V 68nC@10V 75mΩ@10V TO-247-3-41 MOSFETs ROHS