IPWS65R022CFD7AXKSA1
MFR.Part #
IPWS65R022CFD7AXKSA1
JLCPCB Part #
C3278941
Package
TO-247-3-31
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 11.659nF 151pF 22mΩ@10V 234nC@10V 4.5V 446W 650V 96A N-Channel TO-247-3-31 MOSFETs ROHS