IPW65R190CFD7AXKSA1
MFR.Part #
IPW65R190CFD7AXKSA1
JLCPCB Part #
C3278921
Package
TO-247-3
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 1.291nF 190mΩ@10V 28nC@10V 4V 650V 77W 9A TO-247-3 MOSFETs ROHS