IPAN65R650CEXKSA1
MFR.Part #
IPAN65R650CEXKSA1
JLCPCB Part #
C3278873
Package
TO-220-FP
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 10.1A 23nC@10V 28W 3.5V@210uA 440pF@100V 650V 650mΩ@2.1A,10V TO-220-FP MOSFETs ROHS