IPAW70R600CEXKSA1
MFR.Part #
IPAW70R600CEXKSA1
JLCPCB Part #
C3278867
Package
TO-220-3-FP
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 10.5A 22nC@10V 3.5V@210uA 474pF@100V 600mΩ@1A,10V 700V 86W TO-220-3-FP MOSFETs ROHS