IPAN80R450P7XKSA1
MFR.Part #
IPAN80R450P7XKSA1
JLCPCB Part #
C3278866
Package
TO-220-3-FP
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 11A 24nC@10V 29W 3.5V@220uA 450mΩ@4.5A,10V 770pF@500V 800V TO-220-3-FP MOSFETs ROHS