IPP50R280CEXKSA1
MFR.Part #
IPP50R280CEXKSA1
JLCPCB Part #
C3278830
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 119W 173pF 18.1A 280mΩ@13V 3.5V 32.6nC@10V 500V 773pF TO-220-3 MOSFETs ROHS