IPC100N04S5L2R6ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPC100N04S5L2R6ATMA1
JLCPCB Part #
C3278682
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100A 2.6mΩ@50A,10V 2.925nF@25V 2V@30uA 40V 55nC@10V 75W TDSON-8 MOSFETs ROHS