IPC100N04S5L1R9ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPC100N04S5L1R9ATMA1
JLCPCB Part #
C3278680
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.9mΩ@10V 100A 100W 2V 4.31nF 40V 72pF 81nC@10V 970pF N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS