IPP60R330P6XKSA1
MFR.Part #
IPP60R330P6XKSA1
JLCPCB Part #
C3278761
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.01nF 12A 22nC@10V 330mΩ@10V 4.5V 47pF 600V 93W N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS