XC226796F66LACKXUMA1
MFR.Part #
XC226796F66LACKXUMA1
JLCPCB Part #
C3232128
Package
LQFP-100-EP(14x14)
Description
3V~5.5V 66MHz 75 768KB 8bit、10bit Others LQFP-100-EP(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS