EFM32TG210F8-QFN32
MFR.Part #
EFM32TG210F8-QFN32
JLCPCB Part #
C3225494
Package
QFN-32(6x6)
Description
-40℃~+85℃ 1.85V~3.8V 12bit 12bit 24 2KB 32 Bit 32MHz 8KB ARM Cortex-M3 Built-in FLASH QFN-32(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS