MPL-AY1265-8R2
MFR.Part #
MPL-AY1265-8R2
JLCPCB Part #
C3224472
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
11.5A 12.5mΩ 18A 8.2uH Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS