FD150R12RT4HOSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
FD150R12RT4HOSA1
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.2kV 150A 2.15V@15V,150A 790W 9.3nF@25V FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS