FP35R12W2T4PB11BPSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
FP35R12W2T4PB11BPSA1
Description
-40℃~+150℃ 1.2kV 2.2V@15V,35A 20mW 2nF@25V 70A FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS