BSC440N10NS3GATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC440N10NS3GATMA1
JLCPCB Part #
C6471352
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 10.8nC@10V 100V 29W 3.5V@12uA 44mΩ@12A,10V 5.3A、18A 810pF@50V TDSON-8 MOSFETs ROHS