FP15R12W1T7PB11BPSA1
MFR.Part #
FP15R12W1T7PB11BPSA1
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 1.2kV 15A 2.82nF@25V 20mW FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS