FS25R12W1T7B11BOMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
FS25R12W1T7B11BOMA1
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 1.2kV 1.6V@15V,25A 20mW 25A 4.77nF@25V FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS