BZT52-C47S-AU_R1_00001
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-C47S-AU_R1_00001
JLCPCB Part #
C393422
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 100Ω 200mW 375Ω 44.65V~49.35V 47V SOD-323 Zener Diodes ROHS