FLCM0905C-202Y
MFR.Part #
FLCM0905C-202Y
JLCPCB Part #
C20624746
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 2mH@100kHz 3kΩ@1MHz 420mΩ 50V 600mA SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS