FAUL0630-6R8MT
MFR.Part #
FAUL0630-6R8MT
JLCPCB Part #
C3040355
Package
SMD,7x6.6mm
Description
48mΩ 5A 6.8uH 6A AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS