FAUL0630-1R5MT
MFR.Part #
FAUL0630-1R5MT
JLCPCB Part #
C3040350
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1.5uH 12.1mΩ 12A 12A AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS