FNR4020S560MT
MFR.Part #
FNR4020S560MT
JLCPCB Part #
C167845
Package
SMD,4x4mm
Description
1.04Ω 56uH 570mA 720mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS