VT476M050E7GRR0NB1VP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
VT476M050E7GRR0NB1VP0
JLCPCB Part #
C3039795
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 47uF 50V 6.3mm 7.7mm 80mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS