RVT1V220M0505
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
RVT1V220M0505
JLCPCB Part #
C81992
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 35V 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS