5.0SMDJ16CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
5.0SMDJ16CA
JLCPCB Part #
C3036256
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 16V 19.7V 192.3A 26V 50uA 5kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS