VHF100505HQ3N6BT
MFR.Part #
VHF100505HQ3N6BT
JLCPCB Part #
C3032803
Description
150mΩ 3.6nH 4GHz 700mA 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS