PI043-2R2MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
PI043-2R2MT
JLCPCB Part #
C20624362
Package
SMD,4.5x4mm
Description
2.2uH 2.4A 700mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS