FAUL0530-1R2MT
MFR.Part #
FAUL0530-1R2MT
JLCPCB Part #
C5298162
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
1.2uH 16mΩ 8.5A 9.5A AEC-Q200 ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS