1206W4F2493T5E
MFR.Part #
1206W4F2493T5E
JLCPCB Part #
C34578
Description
-55℃~+155℃ 200V 249kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS