VHF060303H27NKT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- VHF060303H27NKT
- JLCPCB Part #
- C381696
- Package
- 0201
- Description
- 1.35Ω 1.8GHz 120mA 27nH 4@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±10% 0201 Inductors (SMD) ROHS