RC-10K30R0FT
MFR.Part #
RC-10K30R0FT
JLCPCB Part #
C909642
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS