C82334J2JE6R8LC
MFR.Part #
C82334J2JE6R8LC
JLCPCB Part #
C3018854
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS