MP1184K44E4R8Q0
MFR.Part #
MP1184K44E4R8Q0
JLCPCB Part #
C105724
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
180nF 440V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X1 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS