C82333J3AD4R8LC
MFR.Part #
C82333J3AD4R8LC
JLCPCB Part #
C3018853
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 33nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS