MP2334K27E2R8LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MP2334K27E2R8LC
JLCPCB Part #
C105822
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
275V 330nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS