0805W8F620LT5E
MFR.Part #
0805W8F620LT5E
JLCPCB Part #
C34142
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 620mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS