CQ03WAF750JT5E
MFR.Part #
CQ03WAF750JT5E
JLCPCB Part #
C966612
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS