PJSOT24C-05_R1_00001
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PJSOT24C-05_R1_00001
JLCPCB Part #
C2999068
Package
SOT-23
Description
-50℃~+150℃ 12A 1uA 24V 26.7V 43V 500W 88pF TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS