P4SMAJ43CA-AU
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ43CA-AU
JLCPCB Part #
C2992449
Description
1uA 400W@10/1000us 43V 5.7A@10/1000us 52.8V 69.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS