RC-ML08W104FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-ML08W104FT
JLCPCB Part #
C2991575
Package
0603x4
Description
100kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±100ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS