TD03G1003BT
MFR.Part #
TD03G1003BT
JLCPCB Part #
C667147
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS